Teams by Division

Under 08 Boys Red

Team
CYSC Cyclones
Ordaz U8 Norcross
SCSF U8
SSA Cyclones

Under 10 Girls Red

Team
CYSC Blue Raiders
CYSC Lady Landsharks
CYSC Pumas
LSC Breakers
LSC Courage
LSC Dash
LSC Stars
SFAF SPARKS

Under 10 Boys Red

Team
AFU Seminoles FC
Henry Cty. Vipers
Impact Outlaws
LSC Galaxy
LSC Revolution
Ordaz U10 Green NC
SSA Cartersville Manchester
USA Revolution

Under 10 Boys Blie

Team
CYSC United U10
LSC Impact
LSC Redbulls
LSC Timbers
Ordaz U10 Smyrna
Pike Wildcats
SHSA Sharks
SSA Coweta O'Rourke

Under 12 Girls Red

Team
Alliance JC Italy
Ambush Sloane
BC Lady Tigers
LSC Eclipse
LSC Team Chaos
NTH Crushers
OASC Rubies United
SSA Paulding United

Under 12 Girls Blue

Team
Cherokee Blitz FC
CYSC 12g Giants
FCYSL CHEETAH'S
LC SGES Lady Dragons
LSC SKY BLUE
SSA Coweta Jaguars United

Under 12 Girls White

Team
AFU Fast & Furious 18
CYSC Impact
LSC REIGN
Pike Lady Cheetahs

Under 12 Boys Red

Team
BC Megs
CYSC Black Knights
LSC Arsenal
LSC Newcastle
Ordaz U12 Norcross
SFAF Alliance Spartans
SSA Coweta Twisted Thunder
SSA Rowdies

Under 12 Boys Blue

Team
Camden Storm
Hinesville Gators White
LSC Southampton
LSC Swansea
SSA Cartersville Gunners
SSA Coweta Lava wolves
SSA Kennesaw Rangers 12U
Tyrone Strikers

Under 12 Boys White

Team
CYSC United U12
Kennesaw Earthquakes
LSC Bournemouth
SSA Cobb Atlanta United

Under 14 Girls Red

Team
BC Flames
CYSC Reign
LSC Breakers
LSC Dash
NTH 2005 Girls Silver
NTH Thomas Wildcats
Pike Lady Stars
SSA Coweta Thrashers

Under 14 Girls Blue

Team
FCYSL Lady Lightning
GA Storm Fusion
LSC Earthquakes
LSC Fury
NTH Marjoram Cougars
NTH Tophat '05 Red
NTH Tophat 06 Green Team
SSA Coweta Savage Unicorns

Under 14 Boys Red

Team
CYSC Punishers
LSA CA United
LSC Barcelona
LSC Real Madrid
Pike FC U14
SSA Coweta U14B - Jeff Brandon

Under 14 Boys Blue

Team
BC Jackson Elite FC
GSA South Recreation - 14U B Miller
LSC Bayern Munich
LSC Juventus
SSA U14B United All Stars
UFA Jets

Under 16 Girls Red

Team
AFU Lady United
CGSA Crushers
GA Storm Lady Bandits
Lazers SC
OASC YELLOW jackets
Rapids FC 16U

Under 16 Boys Red

Team
Atlanta Fire United Red
Cherokee Australia
Covington Y United
GA Storm Douglasville Challengers
GSVR United FC
LSC Gray
LSC Red
Peachtree Corners Blue Devils

Under 19 Girls Red

Team
BC Jackson United FC
CF Newtown Cougars
Fugees GU16
Lazers SC
LSA Chicacabras
Pike Lady Cheetahs
SSA Cobb Chivas
UFA South Forsyth U19G United

Under 19 Boys Red

Team
Cherokee Impact Tigers
CYSC Blast
CYSC Knights
GSVR Pirates
NTH Patrick Overwater
NTH Wehunt Tigers
SHSA Raiders
Steamers Sharks
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy